В КРУГУ ДРУЗЕЙ & МИР,В КОТОРОМ МЫ ЖИВЕМ!
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

+12
Сусанин
Лина
kostil73
krol
Ирина1
Поляков Александр
АВЕ
pomorin
kyhk
Shamen
viiktorian
Гагарин
Участников: 16

Страница 4 из 6 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий

Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Пт Мар 05, 2010 2:26 pm

kyhk пишет:
Лина пишет:Я просто не сплетница и помню как сам Янукович сказал, чтобы его не путали с Ющенко они два разных человека...Виктор Янукович: "Не сравнивайте меня с Ющенко. Мы разные люди"

Да !!

А сам Ющенко сказал, что Тимошенко и Янукович это два сапога пара.

А потом сама Тимошенко сказала , что они с Януковичем абсолютно с разных планет. smile2

Лина пишет:Я просто не сплетница ....
А вот вы сплетни собираете...
Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 618599
Все-цирк уехал, вы можете расслабиться или искать новую работу... Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 322218
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор kyhk Пт Мар 05, 2010 2:41 pm

Вы меня расстроили.

Что разве сплетен про Тимошенко больше не будет. А как же про миждународный трибунал имени лозинского. smile2
kyhk
kyhk

награды : Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8
Мужчина
Количество сообщений : 1667
Возраст : 48
Дата регистрации : 2009-08-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Сб Мар 06, 2010 10:24 am

Соратница Тягнибока проведет новые лекции о вреде русских имён у детейКиев, Март 5 (Новый Регион, Михаил Рябов) – Депутат от националистической партии «Свобода» Ирина Фарион, получившая скандальную известность после акции в детском саду Львова, где она учила детей не называть друг друга русскими именами или же паковать чемоданы, намерена продолжить свою «просветительскую» деятельность.
http://www.nr2.ru/ua/273239.html
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор pomorin Сб Мар 06, 2010 11:41 am

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Demotivator41t41
Где тут было про жену Януковича?
pomorin
pomorin

награды : Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8
Мужчина
Количество сообщений : 29769
Возраст : 113
Дата регистрации : 2009-02-11

http://www.pomorin.su

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Вс Мар 07, 2010 11:11 am

О Гитлере, Тимошенко, свободе и богатстве народов
Многие и впрямь могут подумать, что на Украине по итогам президентских выборов чуть ли не Гитлер пришёл к власти, а право украинского народа выбирать себе президента дискредитировано раз и навсегда. Отвечу по порядку.

Во-первых. На Украине ныне действительно есть очень яркий и талантливый харизматический лидер. Левый популист, по своим политико-экономическим взглядам близкий к Уго Чавесу, а по умению магнетизировать народные массы беспардонной демагогией – лишь немного не дотягивающий до Адольфа Гитлера. Этот политик – Юлия Тимошенко. Два года назад, когда Тимошенко во второй раз стала премьер-министром Украины, и год назад, когда она скроила новую коалицию в парламенте, и даже полгода назад складывалось впечатление, что остановить триумфальное шествие украинского «Чавеса-с-косой» к президентскому посту не удастся. Удалось. Благодаря народу Украины. Который по принципу «от противного» слегка предпочел нудного косноязычного Януковича. Не слишком, но предпочел. Если бы Тимошенко выиграла выборы-2010, полномочия президента и премьер-министра Украины сосредоточились бы фактически в одних руках. (Главой правительства стал бы ее доверенный заместитель-помощник.)
http://vsyapravda.com/opinion/id115
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Вт Мар 09, 2010 2:57 pm

"Родным" Провокаторам
Щоразу, коли відбувається чергова ваша "акція на захист", ми, львів'яни, мовчимо.

Ми – це ті звичайні люди, які будують, розвивають бізнес, навчають дітей, щодня рятують здоров'я пересічних громадян та іншими буденними справами підтримують життя країни.

Мовчимо, бо незручно, бо подумають, що ми проти розвитку української мови, проти незалежності...

А ви, провокуючи, продовжуєте "шалить по буфету", розраховуючи на безкарність та прикриваєтесь націоналістичними лозунгами, намагаєтесь сховати свою недолугість і відпрацьовуєте свої 30 срібняків.

Пані та панове Фаріон, Тягнибок і Мірошниченко — спробую пояснити вам позицію звичайних львів'ян, яких є більшість.

Є брат і сестра, яких батьки називають Міша і Ліза, тому що батьки — росіяни, приїхали працювати до Львова і віддали дітей в український садочок, оскільки хочуть інтегруватись у наше місто і культуру.

Ви, пані Ірино, "дуже добре допомогли" їм інтегруватися і полюбити Львів. А Ви, Ігоре, дуже добре розвели пафос стосовно українських імен, який виявився абсолютно недоречним.

Всі розуміють, що це провокація. Бо де би взялося відео на YouTube, і де би телеканали розповсюджували його з таким азартом?

Ви ж своїм гарним піаром максимально допомагаєте стати Львову туристичним центром України, а Україні зайняти гідне місце в Європі! Я впевнений, що так само як після істерики з грипом, ваші зусилля не пропадуть дарма, і кількість туристів суттєво "виросте", і тоді можливо буде купити молодий готельний бізнес за безцінь.

Залишається зробити пару погромів іноземних компаній, розташованих у Львові. І обов'язково візьміть телекамери. Ви потребуєте уваги і фетишу, оскільки без цього всі побачать недолугість і популізм як сутність вашої ідеології. Нагадувати Вам думку про сльозинку дитини напевно безглуздо…

Саме ви занапастили слово "Свобода" і зробили його асоціацією з тими силами, які найменше з усіх схильні до пошани вільного вибору й людини як найбільшої цінності, яка сама обирає, якою мовою їй говорити і яку релігію сповідувати…

Вам вдалось досягти того, що свобода і ліберальні цінності в Україні стали оксюмороном.

Саме ви дуже зле зробили інтелігенції Львова, яка просто стидається або боїться виступити проти ваших недолугих спроб перетворити багатокультурне місто, в якому до 1939 року виходили газети сімнадцятьма мовами, на місто рагулів! І шкода, що вже нема Сашка Кривенка, який би ще раз пояснив вам ваше історичне місце.

Але ще гірше ви робите тим, інтереси кого, власне, думаєте, що представляєте. Я маю на увазі справжніх націоналістів, які боролися і борються ЗА Україну, а не проти росіян і євреїв, а також інших націй і народностей, з яких (принаймні, складається таке враження) більше за всіх ненавидите українців.

Хочу нагадати менш відомий вислів великої людини — Митрополита Андрія Шептицького з його проповіді 1942 року "Не убий": "Дивним способом обманюють себе і людей ті, що політичне вбивство не уважають гріхом, наче би політика звільняла чоловіка від обов'язку Божого закону та оправдувала злочин, противний людській природі. Так не є. Християнин є обов'язковий заховувати Божий закон не тільки в приватному житті, але й в політичному та суспільному житті. Людина, що проливає неповинну кров свого ворога, політичного противника, є таким самим чоловіковбивником, як людина, що це робить для рабунку, і так само заслуговує на кару Божу і на клятву Церкви".

Спробуйте полюбити людей і вам сподобається. І тоді, можливо, в нас буде одним компетентним спортивним журналістом і лікарем більше.

А пані Фаріон у будь-якій нормальній країні, яку ви обираєте за взірець, давно і заслужено попросили би написати заяву про звільнення за несумісність вчинку викладача з тим, що вона зробила стосовно маленьких дітей. І як тільки партії, ВНЗ і парламентарі навчаться звільняти псевдо-професорів і псевдо-викладачів зі своїх лав, ми дійсно почнемо будувати нормальну країну.

Я вважаю за потрібне відреагувати на цю провокацію, оскільки знаю, що мене львів'яни підтримають. Я в цьому впевнений.
http://pravda.com.ua/rus/columns/2010/03/9/4844536/
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Вт Мар 09, 2010 3:00 pm

Лина пишет:"Родным" Провокаторам
Щоразу, коли відбувається чергова ваша "акція на захист", ми, львів'яни, мовчимо.

Ми – це ті звичайні люди, які будують, розвивають бізнес, навчають дітей, щодня рятують здоров'я пересічних громадян та іншими буденними справами підтримують життя країни.

Мовчимо, бо незручно, бо подумають, що ми проти розвитку української мови, проти незалежності...

А ви, провокуючи, продовжуєте "шалить по буфету", розраховуючи на безкарність та прикриваєтесь націоналістичними лозунгами, намагаєтесь сховати свою недолугість і відпрацьовуєте свої 30 срібняків.

Пані та панове Фаріон, Тягнибок і Мірошниченко — спробую пояснити вам позицію звичайних львів'ян, яких є більшість.

Є брат і сестра, яких батьки називають Міша і Ліза, тому що батьки — росіяни, приїхали працювати до Львова і віддали дітей в український садочок, оскільки хочуть інтегруватись у наше місто і культуру.

Ви, пані Ірино, "дуже добре допомогли" їм інтегруватися і полюбити Львів. А Ви, Ігоре, дуже добре розвели пафос стосовно українських імен, який виявився абсолютно недоречним.

Всі розуміють, що це провокація. Бо де би взялося відео на YouTube, і де би телеканали розповсюджували його з таким азартом?

Ви ж своїм гарним піаром максимально допомагаєте стати Львову туристичним центром України, а Україні зайняти гідне місце в Європі! Я впевнений, що так само як після істерики з грипом, ваші зусилля не пропадуть дарма, і кількість туристів суттєво "виросте", і тоді можливо буде купити молодий готельний бізнес за безцінь.

Залишається зробити пару погромів іноземних компаній, розташованих у Львові. І обов'язково візьміть телекамери. Ви потребуєте уваги і фетишу, оскільки без цього всі побачать недолугість і популізм як сутність вашої ідеології. Нагадувати Вам думку про сльозинку дитини напевно безглуздо…

Саме ви занапастили слово "Свобода" і зробили його асоціацією з тими силами, які найменше з усіх схильні до пошани вільного вибору й людини як найбільшої цінності, яка сама обирає, якою мовою їй говорити і яку релігію сповідувати…

Вам вдалось досягти того, що свобода і ліберальні цінності в Україні стали оксюмороном.

Саме ви дуже зле зробили інтелігенції Львова, яка просто стидається або боїться виступити проти ваших недолугих спроб перетворити багатокультурне місто, в якому до 1939 року виходили газети сімнадцятьма мовами, на місто рагулів! І шкода, що вже нема Сашка Кривенка, який би ще раз пояснив вам ваше історичне місце.

Але ще гірше ви робите тим, інтереси кого, власне, думаєте, що представляєте. Я маю на увазі справжніх націоналістів, які боролися і борються ЗА Україну, а не проти росіян і євреїв, а також інших націй і народностей, з яких (принаймні, складається таке враження) більше за всіх ненавидите українців.

Хочу нагадати менш відомий вислів великої людини — Митрополита Андрія Шептицького з його проповіді 1942 року "Не убий": "Дивним способом обманюють себе і людей ті, що політичне вбивство не уважають гріхом, наче би політика звільняла чоловіка від обов'язку Божого закону та оправдувала злочин, противний людській природі. Так не є. Християнин є обов'язковий заховувати Божий закон не тільки в приватному житті, але й в політичному та суспільному житті. Людина, що проливає неповинну кров свого ворога, політичного противника, є таким самим чоловіковбивником, як людина, що це робить для рабунку, і так само заслуговує на кару Божу і на клятву Церкви".

Спробуйте полюбити людей і вам сподобається. І тоді, можливо, в нас буде одним компетентним спортивним журналістом і лікарем більше.

А пані Фаріон у будь-якій нормальній країні, яку ви обираєте за взірець, давно і заслужено попросили би написати заяву про звільнення за несумісність вчинку викладача з тим, що вона зробила стосовно маленьких дітей. І як тільки партії, ВНЗ і парламентарі навчаться звільняти псевдо-професорів і псевдо-викладачів зі своїх лав, ми дійсно почнемо будувати нормальну країну.

Я вважаю за потрібне відреагувати на цю провокацію, оскільки знаю, що мене львів'яни підтримають. Я в цьому впевнений.
http://pravda.com.ua/rus/columns/2010/03/9/4844536/
ЗЫ.А вот мнение украинцев- не нациков, конечно...И в этом они настоящие патриоты...
Давно всім ясно, що Тягнибок і його "Свобода" на утриманні КГБ-ФСБ... Тільки варто проаналізувати усі їхні провокативні кроки. Повернути Україні ядерну зброю (в очах Заходу другий Іран!), виступ проти НАТО, знову на шкоду, про ліквідацію автономії у Криму (знову, аби збурити), те ж саме щодо Почаївської Лаври (нам ще того конфлікту зараз бракує), ну і нарешті та дурнувата політгодина у садочку... А у Тернополі їхні рядові депутати може і не в курсі, але вони як стадо... І ніякого позитивного результату. До речі, також закликали "противсіх" за бандюковича... Дуже мудра стаття!
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Вт Мар 09, 2010 3:11 pm

«Я - Ліза, а не лизуня» - Ірину Фаріон зустріли пікетом у Франківську (Фото)
Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 1501
Група молодих людей зустріли Ірину Фаріон, лідерку ВО «Свобода» в Івано-Франківську пікетом, - повідомляє кореспондент «ОстроВ».

Ігор Михайлюк, один з учасників пікету, назвався націоналістом, і висловлював обурення щодо сумнозвісного виступу Ірини Фаріон в садочку у Львові.

- Вона обзивала дітей у садочку, - каже І. Михайлюк. – Я обурений, тим паче, що це є пряма провокація Партії регіонів, щоб східна Україна настоювала на введенні закону про двомовність. Ми хотіли прийти на прес-конференцію до І.Фаріон, і вже навіть були зайшли в приміщення міського прес-центру, але нас звідти брутально вигнали охоронці Фаріон.

Серед пікетувальників виявилася також дівчина, що назвалася Лізою.

- Мене звати Ліза Бондаренко, я чула на відеофайлі як І.Фаріон образила моє ім’я, назвавши мене Лизою. Вона образила мене та інших дівчат і жінок з таким ім’ям, причому, сказавши, що це інфінітив від слова «лизати».

Довідка «ОстроВ»:

Ліза – скорочення від Елізабет (Елизавета) з древньоєврейської мови значить «клятва Божа».

http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=1428
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Ср Мар 10, 2010 1:46 pm

Івано-Франківськ
Ірина Фаріон бореться з «компотами», «котлетами» та інщими поганими словами в дитячих садочках
8.3.2010
Те, що відбулося в у львівському садочоку, це не є якась точкова акція, це системні дії, які здійснює ВО «Свобода», - повідомила під час прес-конференції в Івано-Франківську Ірина Фаріон.

- Вважаю, що дитину треба вчити тоді, коли вона ще поперек лавки лежить, бо коли дитина повздовж лавки ляжить, то навчання вже ніякого не буде, - каже І.Фаріон. - Я знаю, що нагинати можна молоде дерево і вчити мале - такою є основи народної педагогіки.Будь-якої іншої педагогіки я не визнаю.

Лідерка націоналістичної партії здивувалася тим, що цієї діяльності раніше не помічали ні минулого року, ні поза минулого.

- Ще в 2006 році я вирішила, що нам треба йти в дитячі садочки. І тоді ми підготували плакати, на яких була намальована спортивного типу баба Яга в кросовках, яка вхопила українську дитинку і несла її в ліс. Чомусь тоді ці плакати не викликали такої суспільної реакції як тепер.

Ірина Фаріон призналася, що це не її ідеї щодо роботи в садочках, але належать святим людям, прізвищ яких, щоправда, не озвучила.

Натомість повідомила про власний досвід її дитини, яка пішовши до дитячого садочка, стала вживати такі жахливі слова як «компот» та «котлети».

- А сьогодні я від свої дитини почула слово «мусорник», - висловила крайне обурення Ірина Фаріон роботою педагогів та виховників у дитячих садочках. - Клонуйте мене, бо одної мене на всі дитячі садочки не вистачить.
http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=1424
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Ср Мар 10, 2010 1:46 pm

Івано-Франківськ
Журналіста газети «Експрес» не допустили на прес-конференцію Ірини Фаріон
8.3.2010
Журналіста провідної західноукраїнської газети «Експреc» не допустили на прес-конференцію лідерки ВО «Свобода» Ірини Фаріон, що проходила вчора увечері в Івано-Франківську, - повідомляє кореспондент «ОстроВ».

- Мені сказали, що я спізнилася на 10 хвилин, і двоє дебелих охоронців закрили переді мною двері, - каже Наталія Палій. – Такого у нас в місті ще здається не траплялося.

Прес-конференція розпочалася в 17.00 і, з огляду на недільний та святкові дні, журналістів було мало. Корепондент «Експресу» спробувала дочекатися Ірину Фаріон біля входу до прес-клубу в міській ратуші, але лідерка «Свободи» покинула приміщення іншим виходом.
http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=1423
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Ср Мар 10, 2010 1:47 pm

Натомість лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив про повну підтримку дій і заяв Ірини Фаріон. «Прапор в руки Партії регіонів в їхніх намірах, це перше. По-друге, Ірина Фаріон не є приватною особою, вона є представником Всеукраїнського об’єднання «Свобода», відповідно, вона є членом політради Всеукраїнського об’єднання «Свобода» і ті дії, і ті заяви, які вона робить, вона робить як один з керівників організації. Ірину Фаріон повністю підтримує весь склад Всеукраїнського об’єднання «Свобода» від першого до останнього члена», — сказав Олег Тягнибок, повідомив ZAXID.NET.

Підтримуючи дії своєї соратниці Олег Тягнибок тільки підтвердив: ВО «Свобода» вважає, що в Україні та у Львові зокрема найголовніші проблеми — мовні та національні.

Місцеві депутати від ВО «Свобода» дотримуються цієї «партійної лінії». Так, нещодавно депутат Львівської міськради від ВО «Свобода» ІванГринда на сесії Львівської міськради проявляв расову «терпимість».

А на останньому засіданні міськради голова фракції ВО «Свобода» Василь Павлюк підняв «надважливу» проблему — близько 30 вулиць у Львові названо з помилками і їх потрібно виправити. Депутатський запит з цього приводу направлений міському голові Львова Андрію Садовому.

І як ці проблеми буде вирішено, одразу заживуть львів’яни з українськими іменами довго і щасливо…

Олександр Сніжинський, «ОстроВ».
http://www.octpib.info/Articles.aspx?id=1231
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Ср Мар 10, 2010 1:50 pm

Ерида Фаріон і три Еринії в штанах (частина перша)
Але тоді я правий, у своєму припущенні параної. Тому що, якщо це не так, то на думку спадає лише одне пояснення. Ірина (до речі, чому не Яринка?) є частиною системної програми морального знищення (приниження - на вибір) Росії у свідомості населення України. У тому числі - і шляхом дегенерації, власне, цього народу і цієї свідомості. Я не хочу нікого образити: «дегенерація» - це зменшення рівня організації в процесі розвитку. Будь-яка наука, в тому числі і лінгвістика - це показник рівня організації мислення і суспільства. Пасажі Фаріон перетворюють цей рівень у нульовий.

Проте рівень можливої майбутньої конфліктності в дитячому колективі доцент-філолог підняв дуже знаменито. Можна уявити, як тепер доведеться тим Машам і Лізам, на яких тітка вказала і, як вирок, припечатала: «Це чужі». Або філолог уявлення не має про жорстокість дитячих колективів? Та про це б'є тривогу вся прикладна психологія!

Хоча, взагалі-то, «дрібні» з дитячого садка № 67 - молодці. Коли Фаріон запитала, яке ім'я їм більше подобається, русифіковане «Міша» або українізовані «Михайлик» (хоча все це - єврейське Михайло), вони дружно закричали: «Міша!». Очевидно, тітка їх «дістала».

Андрій Ганжа
http://www.octpib.info/Articles.aspx?id=1464
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Гагарин Ср Мар 10, 2010 1:55 pm

Я чего-то так и не понял как по украински котлета и компот?
Гагарин
Гагарин

награды : Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8
Мужчина
Количество сообщений : 4572
Возраст : 34
Дата регистрации : 2009-09-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Ср Мар 10, 2010 3:37 pm

Гагарин пишет:Я чего-то так и не понял как по украински котлета и компот?
Так и будет, только написание другое в слове котлета:
котлєта
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор pomorin Ср Мар 10, 2010 3:39 pm

Лина пишет:
Гагарин пишет:Я чего-то так и не понял как по украински котлета и компот?
Так и будет, только написание другое в слове котлета:
котлєта
Каклекта и взвар! smile1
pomorin
pomorin

награды : Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8
Мужчина
Количество сообщений : 29769
Возраст : 113
Дата регистрации : 2009-02-11

http://www.pomorin.su

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Ср Мар 10, 2010 3:43 pm

Странно, почему же не называть вещи своими именами, тем более что нередко стремление создать нечто «изысканное» завершается абсурдом. Например, в Харькове один небольшой магазин ношенной одежды называется очень гордым именем Secondhand Бутик. Или название другого магазина — «Чоп» — результат неправильного транскрибирования английского shop (магазин). «Чоп» же переводится как отбивная котлета.
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Чт Мар 11, 2010 10:59 pm

«Регионалы»: все результаты проверки деятельности Тимошенко будут переданы в прокуратуру

Новое правительство Украины обязательно проведет аудит деятельности Кабмина Юлии Тимошенко, все материалы будут переданы в Генпрокуратуру, заявил «Новому Региону» депутат Верховной Рады Михаил Чечетов от ПР... Подробнее
http://www.nr2.ru/kiev/274035.html
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Пт Мар 12, 2010 2:28 pm

Янукович подарил детям войны скидку на услуги ЖКХ
КИЕВ, 12 марта. Президент Украины Виктор Янукович подписал изменения в закон «О социальной защите детей войны». Об этом говорится на сайте главы государства.

Закон «О внесении изменения в закон «О социальной защите детей войны» Верховная рада приняла 16 февраля. Им предусмотрено, что детям войны предоставляется преимущественное право на работу в случае сокращения численности или штата работников; использование очередного отпуска в удобное для них время; получение дополнительного отпуска без сохранения зарплаты сроком до двух недель в год; выплата помощи по временной нетрудоспособности в размере 100% средней зарплаты независимо от стажа работы.
http://www.rosbalt.ru/2010/03/12/719863.html
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Ср Мар 17, 2010 11:12 pm

Счетная палата требует наказать Тимошенко за растраты
КИЕВ, 17 марта. Правительство Юлии Тимошенко причинило Украине ущерб на десятки миллиардов. Как сообщает пресс-служба президента Украины, об этом заявил председатель Счетной палаты Валентин Симоненко в ходе встречи с президентом Украины Виктором Януковичем.

Во время этой встречи, проходившей в администрации президента, обсуждались вопросы подготовки бюджета-2010 и борьбы с коррупцией в бюджетной сфере. Симоненко проинформировал президента, что бюджет–2009 не выполнен ни по одному из показателей. «А те показатели, которые хоть как-то подходят по нормам закона, практически сфальсифицированы.

Подробнее: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/economics/3526971
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Лина Чт Мар 18, 2010 7:38 pm

Новое правительство Украины недовольно ценами на российский газ

Вице-премьер нового правительства Украины Сергей Тигипко заявил, что государство не устраивает завышенная цена на российский газ, поэтому переговоры с Москвой по этому вопросу возобновятся.

По его словам, цена на российский газ для Украины не должна быть намного выше цены на газ для Белоруссии. Вице-премьер отметил, что переговоры возобновить необходимо, поскольку цена газа в $334 за тысячу кубометров является чрезвычайно тяжелым грузом. «Для такой экономики, как в Украине, это чрезвычайно большой груз»,— заявил Тигипко.

Как сообщил ранее премьер Украины Николай Азаров, украинская делегация во главе с министром топлива и энергетики Юрием Бойко на следующей неделе отправится в Москву для проведения переговоров о цене на российский газ, передает РИА «Новости».
Лина
Лина
поморинка

Женщина
Количество сообщений : 13318
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Сусанин Пт Мар 19, 2010 7:59 am

По его словам, цена на российский газ для Украины не должна быть намного выше цены на газ для Белоруссии.
Начались игрища,ублюдков.(прошу хохлов заметить, что ублюдков с обоих сторон) Опять пилить начнут. Газ.Всем, Продавать надо на границе РФ. Дальше пусть сами трут, кто,кому и за сколько погонит по трубам.И пох, кто там хохлы, немцы,бульбаши.И ни кого не должно ипат, за сколько мы и чего продаем, тому или другом.
Сусанин
Сусанин

награды : Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8



Мужчина
Количество сообщений : 2731
Возраст : 58
Дата регистрации : 2009-02-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Гагарин Пт Мар 19, 2010 8:18 am

pomorin пишет:
Лина пишет:
Гагарин пишет:Я чего-то так и не понял как по украински котлета и компот?
Так и будет, только написание другое в слове котлета:
котлєта
Каклекта и взвар! smile1


Не, правда чо ли, в натуре так? Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 951417 Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 951417 Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 951417 Интересный язык, может тоже начать учить Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 951417 Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 951417 Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 951417
Гагарин
Гагарин

награды : Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8
Мужчина
Количество сообщений : 4572
Возраст : 34
Дата регистрации : 2009-09-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор kyhk Пт Мар 19, 2010 12:21 pm

Сусанин пишет:Начались игрища,ублюдков. Опять пилить начнут. Газ.

шо правда ... ?

не может быть Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 294632
kyhk
kyhk

награды : Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8
Мужчина
Количество сообщений : 1667
Возраст : 48
Дата регистрации : 2009-08-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор Владимир Петрович Филонов Пт Мар 19, 2010 12:36 pm

pomorin пишет:
Лина пишет:
Гагарин пишет:Я чего-то так и не понял как по украински котлета и компот?
Так и будет, только написание другое в слове котлета:
котлєта
Каклекта и взвар! smile1

У нас это звучит как отбивная и морс. Пора бы такие вещи знать. Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 609403

Владимир Петрович Филонов

награды : Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8
Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8
Мужчина
Количество сообщений : 5288
Возраст : 64
Дата регистрации : 2009-04-27

Вернуться к началу Перейти вниз

Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 Empty Re: Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне

Сообщение автор kyhk Пт Мар 19, 2010 12:42 pm

Чоп это город такой , а не результат неправильного транскрибирования английского shop (магазин).

http://www.stejka.com/rus/zakarpatskaja/4op/
kyhk
kyhk

награды : Что думают украинцы о власти, кризисе и газовой войне - Страница 4 79719e8b60d8
Мужчина
Количество сообщений : 1667
Возраст : 48
Дата регистрации : 2009-08-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 4 из 6 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения